#1 2008-11-20 12:50:30

KuiXian

Admin

Zarejestrowany: 2008-08-06
Posty: 106

Gift Book Project

Od Em


emenemsbis napisał:

Hej, z tej strony Em.
Od bardzo długiego czasu organizuję projekt dla Szynek. Sam pomysł powstał już ponad rok temu, kiedy to z Madzią (drugą adminką z mojego forum) wpadłyśmy na pomysł, że można by było wysłać jakieś moje rysunki Szynkom, a szczególnie te, które robiłam w prezencie koleżankom (typu - koleżanka plus jakaś szynka, np.:  http://www.digart.pl/zoom/1135291/perfe … arody.html ). Od tego czasu projekt rozrósł się, jednak nie zdołałam jeszcze tego wysłać. Wszystkie możliwe sposoby dotarcia do Szynek spełzły na niczym. Jednak od tygodnia pomaga mi penpal z Korei, i powiedział że nie ustanie, póki nie znajdzie sposobu dotarcia do szynek. Tak więc znowu zaczęłam bardziej zajmować się tym projektem, i tutaj taka mała "oferta". Otóż ten projekt ma na celu pokazania Szynkom, że jest nas naprawdę wiele, i jak wielka jest nasza miłość do nich.
Mimo iż projekt zbliża się ku końcowi jeśli chodzi o realizację, to nadal jest w nim sporo do zrobienia. Możecie wziąć w nim udział i pokazać, że również kochacie szynki, i w ten sposób szynki dowiedzą się również o waszym istnieniu. Jak to zrobić? To bardzo proste - są trzy sposoby. Po pierwsze - możecie napisać tekst jaki chcecie, by szynki od was przeczytały. Od razu uprzedzam - tekst będzie cenzurowany przeze mnie - żadnych ogłoszeń matrymonialnych czy namolnych namawiań do przyjazdu do Polski - zwykłe słowa sympatii w zupełności wystarczą, możecie też napisać dlaczego ich lubicie, dlaczego ich słuchacie. Jest jeden warunek - dużo penpali potraciłam przez ten projekt, dlatego niestety nie mam już nikogo, kto przetłumaczy tekst na koreański. Z angielskim mogę ja wam pomóc, niestety jednak to wy musicie znaleźć kogoś, kto przetłumaczy tekst na koreański, ewentualnie japoński. Po drugie - możecie udostępnić mi swoje zdjęcia z teraz i kiedyś - zdjęcia te będą na końcu książki, dzięki czemu szynki będą mogły nas zobaczyć ^^. Trzeci sposób - sprawić im mały podarunek^^ Jaki? Najlepiej nawiązujący do Polski i ich zainteresowań. Najlepiej kupić coś tej szynce, która ma najmniej prezentów, albo wszystkim pięciu. Jeśli dostanę ofertę prezentu dla danej szynki i już będzie po równo, wtedy będzie można dokładać coś pojedynczego tylko wtedy, jeśli zgadacie się z resztą aby ktoś inny kupił coś innym szynkom. Mam nadzieję że jasno napisałam^^ Trzeba też wziąć pod uwagę, że paczka do Korei jest droga, dlatego prezenty powinny być lekkie.


A teraz napiszę, co każda szynka już na 100% dostanie. Każda szynka będzie miała piernik z Torunia, koszulkę ze śmiesznym rysunkiem (o nich i Polsce, np. I love Pierogi, Poland loves me itd.), portret.
Wspólne prezenty - książka, w której będą moje rysunki, rysunki fanów, zdjęcia i teksty do nich - ogólnie taki fanowski zbiór wszystkiego co chcemy im przekazać. Film Vinci, flaga Polski (to akurat nie na 100% gdyż jeszcze jej nie dostałam, więc jakby ktoś był chętny to z chęcią przyjmę. Flaga nie musi być duża), płyty CD - Marek i Wacek, Chopin i jakiś polski wykonawca obecny.

Changmin - album o Polsce (po angielsku), książka o Toruniu (po japońsku), lekcje języka polskiego (jeszcze nie skończone, ale już prawie prawie  ) zdjęcia z różnych zakątków Polski (jeśli ktoś chce to może jeszcze coś podesłać, na razie mam 130zdjęć, ale pewnie będę kupowała album na 200 zdjęć, więc...^^)

Yoochun - Nuty Chopina (stare wydanie), płyta Edyty Górniak (tak wyszło w głosowaniu XD), futerał na płyty CD ozdobiony przez koleżankę.

Yunho - zbiór polskich 2 złotówek z kolekcji zabytkowe miasta Polski, czapka z Yunho

Junsu - koszulka reprezentacji Polski, szalik reprezentacji Polski, brelok z piłką nożną, monety z polskimi piłkarzami 

Jaejoong - deska z Jae (taka do krojenia) - ozdobiona przeze mnie, fartuch z czapką kucharską z wprasowanym rysunkiem Jae jako kucharzem, książka kucharska z polskimi potrawami po angielsku


Jeśli ktoś chciałby zdjęcia, z chęcią udostępnię 
Wszystko będzie umieszczone we własnoręcznie zrobionych i pomalowanych pudłach typu: http://i128.photobucket.com/albums/p168 … em_001.jpg Te tekturki z imionami będą przywiązane do pudeł srebrną wstążką. To tyle - jeśli chcecie wiedzieć, więcej, pytajcie.

W razie kontaktu, mail: emenemsbis@gmail.com lub GG: 7529406

Offline

 

#2 2009-01-04 00:19:52

Yami

Admin

11204360
Skąd: Nowa Sól
Zarejestrowany: 2008-08-06
Posty: 113

Re: Gift Book Project

napisałam do niej z propozycją aby połączyć też zlot z tym projektem np zdjęcia



powiedziała że to dobry pomysł ale nie wie czy będzie mogła być na zlocie ;(


http://img143.imageshack.us/img143/8982/yunhooppabypiksig02bz1.jpg

Offline

 

#3 2009-01-06 09:42:07

emenemsbis

Szynko - Fan

Zarejestrowany: 2009-01-05
Posty: 15

Re: Gift Book Project

joł, tu organizatorka gift booka
Przemyślcie sprawę z Łodzią to na 100% będę na zlocie

Offline

 

#4 2009-01-29 16:56:20

Hiiriś

Fan skarpetek JaeJoonga

Zarejestrowany: 2008-08-15
Posty: 57

Re: Gift Book Project

hahahahaha to taki szantaż jest ?XD~~

Offline

 

#5 2009-03-12 08:40:06

Yami

Admin

11204360
Skąd: Nowa Sól
Zarejestrowany: 2008-08-06
Posty: 113

Re: Gift Book Project

Em ma zUowrokie zamiary xD


http://img143.imageshack.us/img143/8982/yunhooppabypiksig02bz1.jpg

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl