#1 2008-08-07 23:35:13

KuiXian

Admin

Zarejestrowany: 2008-08-06
Posty: 106

Krótkie info ~

INFO:

->ZLOT FANÓW DBSK-PRZYGOTOWYWANIA<-

Witamy wszystkich fanów oraz fanki DBSK!
Razem z dziewczynami z forum postanowiłyśmy w przyszłe wakacje zrobić zlot fanów. W tym roku niestety się nie uda, zostało zbyt mało czasu, ale mamy nadzieje, że w przyszłym roku wszystko się uda. Przygotowywania zaczynamy już od teraz, później może nie być już tyle czasu… A bardzo chcemy żeby to się udało!

->POSZUKUJEMY ORGANIZATORÓW<-

Wszyscy chętni do pomocy przy zlocie jako organizatorzy proszę zgłaszać się na podane niżej adresy. Z pośród wszystkich zgłoszeń wybierzemy team organizujący i nadzorujący zlot. W zgłoszeniach prosimy o napisanie trochę o sobie.

EMAIL :

zlotdbsk@gmail.pl

BLOG :

www.zlotdbskpolska.blog.onet.pl


->ORGANIZATORING-FANI<-

Gdy zbierzemy ekipę organizatorów będzie trzeba wiedzieć ile osób na 100% będzie mogło być na zlocie. Gdy już wszystko, co do zlotu będzie uzgodnione zamieścimy info wraz z emailami, na które trzeba będzie się zgłaszać.

->PRZYGOTOWYWANIA<-

A więc jak już pisałyśmy-my przygotowujemy się już od teraz =] ! Wy też możecie!
Kilka planów=przygotowań :
-koszulki
-miasto zlotu
-organizatorzy
-osoba pełnoletnia
-artykuł do gazet
-plan zlotu
-balony
-bilbord, flaga, plakaty

Ale to tylko kilka planów-jest ich więcej =] !
Ty też możesz pomóc ! ^__^
Każdy ciekawy pomysł rozpatrzymy =].

Offline

 

#2 2008-11-20 16:57:15

De-chan_lover

Szynko - Fan

Zarejestrowany: 2008-11-20
Posty: 3

Re: Krótkie info ~

no hej hej, z checia wzielabym udzial w tym zlocie, wiec moge pomoc jakos, tylko jak?

Offline

 

#3 2008-11-20 20:06:34

KuiXian

Admin

Zarejestrowany: 2008-08-06
Posty: 106

Re: Krótkie info ~

może chciała byś byc orkanizatorką? XP  ~~

Offline

 

#4 2008-11-22 22:54:50

De-chan_lover

Szynko - Fan

Zarejestrowany: 2008-11-20
Posty: 3

Re: Krótkie info ~

moge być tylko wiecie, ile jest juz organizatorow i wogle bys musiala mi powiedziec co juz jest zrobione itd

Offline

 

#5 2008-11-24 15:26:47

KuiXian

Admin

Zarejestrowany: 2008-08-06
Posty: 106

Re: Krótkie info ~

ile jest juz organizatorow

nie ma na razie żadnego xDDD

co juz jest zrobione

jak na razie jeszcze nic nie jest zrobione , tylko planujemy xp

Offline

 

#6 2009-01-04 14:57:50

Yami

Admin

11204360
Skąd: Nowa Sól
Zarejestrowany: 2008-08-06
Posty: 113

Re: Krótkie info ~

a co do zamieszczenia info

czy mogłybyście wkleić te zdjęcia np. na n-k, grono, fotke, epulsa itp. .?
Lub rozesłać innym lub innym forom i stronką.?


http://img186.imageshack.us/img186/8164/zlotdbskpolskaxp4.jpg

(z podpisem jeśli np na n-k)

Oto info o planowanym zlocie w Polsce
Jeżli możesz dodaj to zdjęcie do swojego profilu lub wyślij dalej
Ahh i nie czytaj tej miniaturki tylko kliknij "otwórz zdjęcie w nowym oknie" literki będą znacznie większe

http://img149.imageshack.us/img149/5421/zlotrj9.jpg

www.zlotdbskpolska.pun.pl FORUM ZLOTU
http://nasza-klasa.pl/profile/21746772 PROFLI ZLOTU NA N-K



właśnie..! stworzyłam konto o zlocie na n-k

http://nasza-klasa.pl/profile/21746772

jak możecie zapraszajcie lub rozsyłajcie ;*


http://img143.imageshack.us/img143/8982/yunhooppabypiksig02bz1.jpg

Offline

 

#7 2009-01-07 09:52:07

emenemsbis

Szynko - Fan

Zarejestrowany: 2009-01-05
Posty: 15

Re: Krótkie info ~

Nie wiedziałam gdzie to napisać, to piszę tutaj (najwyżej ktoś przeniesie bądź usunie posta )
Moim zdaniem, jeśli chcecie zorganizować tak duży zlot, to wpierw należałoby się zastanowić nad miejscem, gdzie ci wszyscy fani się zgromadzą. Oczywiście jeśli będzie tylko kilka osób (ale hej! Jeśli się poważnie za to weźmiecie to ja wiem o przynajmniej 70 fanach szynek w Polsce, a na pewno jest ich więcej!), to nie ma problemu bo ktoś może zaproponować nocleg swojej koleżance. Ale jeśli będzie tak, że będzie sporo fanów, to gdzie przenocują? Gdzie taka zgraja pójdzie? Wypadałoby więc wynająć jakieś miejsce, najlepiej szkołę albo dom kultury, tak jak to na konwentach bywa. Żeby ludzie chcieli przyjechać, to też wypadałoby zorganizować jakieś konkursy z drobnymi nagrodami - coś w stylu konwentu, ale nie o mandze i anime a o szynkach. Można by było też spróbować zorganizować wystawę prac fanów - w końcu sporo rysujących fanów szynek jest - więc możnaby dogadać się z jakąś kafejką w pobliżu miejsca zlotu albo z innym miejscem gotowym udostępnić swoje ściany do rysunków - dzięki temu ludzie, którzy będą przychodzili do kafejki bądż innego tego typu publicznego miejsca, może zainteresują się co przedstawiają rysunki itd.
Skoro chcecie zorganizować koszulki, balony itd, dochodzi do tego miejsce zlotu, ogłoszenie w gazecie o którym gdzieś czytałam, to przyda wam się kasa. Macie na to pieniądze? Bo z tego co zdąrzyłam zauważyć to fani raczej nie chcą wspomagać wspólnych przedsięwzięć finansowo
A teraz coś ode mnie - nie konsultowałam jeszcze tego z nikim, ale wiem że jest sobie taka Chi <3 która uwielbia śpiewać i robi to naprawdę dobrze. Może jest więcej takich fanów? Można by było zorganizować mini koncert Tylko tutaj też przydałoby się nagłośnienie, sprzęt grający, mikrofony itd itp - bez wtyk się nie uda
Do organizowania takiego zlotu potrzebna jest nie jedna, a mnóstwo osób, i żeby każda dodała coś od siebie, może ktoś akurat ma gdzieś znajomości, i od tego by się uzależniło miasto zlotu, a nie od tego gdzie kto by chciał - takie moje zdanie - bo jak się kupuje bilet na pociąg to co za różnica czy jedziesz 2 godziny czy 2,5??
Dlatego moim zdaniem wpierw trzeba zebrać osoby, które będą się ze sobą dogadywały, będą miały 100 pomysłów na minutę, chęć ich realizacji oraz najważniejsze - będą wiedziały JAK to wszystko zrobić. No i żeby mieszkały blisko siebie, aby było łatwiej im organizować wszystko
No to na razie tyle
Podsumowując - potrzebujecie kasy, kasy i jeszcze raz kasy, plus znajomości ;P

Offline

 

#8 2009-01-13 22:28:09

chishia

Szynko - Fan

Zarejestrowany: 2009-01-04
Posty: 10

Re: Krótkie info ~

jest sobie taka Chi <3 która uwielbia śpiewać i robi to naprawdę dobrze.

*rumieniec* Em, łosiu xP
tzn, no tak ^^. Jeśli lud wyrazi chęć, to ja mogę kawałek swych umiejętności wokalnych pokazać ^^.

co do moich pomysłów, to:
1.doszłam do wniosku ze najlepiej jakby to byo zorganizowane w jakimś jednym miejscu, albo w jakimś lokalu, albo [no skoro to bedzie lato], to na powietrzu, ale gdzies tak, zeby to był zamkniety teren. Fajnie, jakbyśmy miały kilka pomieszczeń, w których mogłby się odbywać różne rzeczy ^^
2.Baloniki z napisem TVXQ bądź DBSK badź 동방신기 można zrobić własnoręcznie, żaden problem, a cieszy ^^ [np. u mnie na nk jest zdjęcie, z balonikiem - czerwonym serduszkiem z napisem "동방신기" - cieszyłam się jak małe dziecko do niego ;]]
3. Na koszulki najpierw potrzebne by były zamówienia [ilość, rozmiary] oraz grafika, która byłaby pokazana wcześniej [no bo, kto chce kupować kota w worku? ^^]
3. Konkurs wiedzy o zespole ;]
4. Gra, typu : poznaj membersa po części ciała/garderoby [hardcore xP]
5. Karaoke "drzyj swój ryj" z róznymi piosenkami, a i tekst nie jest tak trudno zrobić, żeby leciał sobei na lapku zgodnie z piosenką ^^

aha, i dziewczyny... z tego co widziałam, wszystkie jesteście niepełnoletnie [oh, odezwała sie _^_] ale z autopsji wiem, ze niepełnoletni są traktowani raczej pobłażliwie [no, chyba ze są uparci i nienzośni tak jak ja xP] więc cieżko wam samym będzie cokolwiek załatwić. No i własnie, za cały zlot potrzebna będzie jakaś wpłata od każdego, kto przyjedzie, wjeściówka, tzw, inaczej nie dacie rady zorganizować bez wkładu swoich pieniedzy [a jak podejrzewam, nie zarabiacie jeszcze ^^]

Ostatnio edytowany przez chishia (2009-01-13 22:31:35)

Offline

 

#9 2009-01-13 22:35:01

emenemsbis

Szynko - Fan

Zarejestrowany: 2009-01-05
Posty: 15

Re: Krótkie info ~

*rumieniec* Em, łosiu xP

No co, źle napisałam?
Ad.1 o czymś podobnym pisałam - zresztą po rozmowie z tobą
ad.2 Super pomysł - tanie to to, paczkę pewnie za jakąś złotówkę można kupić, a jaka frajda i będziemy rozpoznawane XD
ad.3 koszulki to moim zdaniem beznadziejny pomysł XDDDDD drogi przede wszystkim sam koszt koszulki + nadruk...znalezienie kogoś kto to tanio wydrukuje i nie spierniczy graniczy z cudem... ._.''' no i tak jak Chi napisała - trzeba znać rozmiary, trzeba wiedzieć ile osób na pewno przyjedzie (a przy takich akcjach to raczej niemożliwe ) itp itd - problemy, problemy, problemy ;P
ad.3_3 - pomyliłaś się w numeracji łosiu XD - mogę się na to pisać, choć jak kiedyś analizowałam to wszystko, to jeśli np chodzi o solówki i piosenki to niewiele wiem - już więcej o ich życiu "prywatnym" XD ale mógłby być niezły ubaw
ad. 4 - buahaha ja bym na tym poległa, chyba że to byłby Min XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD - ale jestem za!
ad.5 - tu też jestem za - nie umiem śpiewać, ale podrzeć się z chęcią podrę

A teraz coś ode mnie - czemu taki mały odzew jest na posty odnośnie pomysłów? (a raczej żadnego ;P) w złym miejscu piszemy? Jeśli tak, to czemu żaden admin się tym nie zainteresuje? Bo tak to to nie ma sensu - po co się wysilać jak i tak w tym nikt nie bierze udziału... ._.

Offline

 

#10 2009-01-13 22:40:14

chishia

Szynko - Fan

Zarejestrowany: 2009-01-04
Posty: 10

Re: Krótkie info ~

aha, i wdzisz, nie zapisuję, to zapominam

myslalam jeszcze o indentyfikatorach, żeby każdy wiedział, z kim gada ^^

ad.ad.2 też uważam, ze dużo z tym zachodu xP

[z numeracją.. późno juz, nie wymagaj xp]

Offline

 

#11 2009-01-13 22:45:07

emenemsbis

Szynko - Fan

Zarejestrowany: 2009-01-05
Posty: 15

Re: Krótkie info ~

odnośnie edita  - masz zupełną rację. Na pewno będzie trudno cokolwiek zorganizować, jeśli jest się niepełnoletnim. Potrzebna jest wam na pewno osoba pełnoletnia (jeśli to nie będzie w Łodzi to nie patrzcie na mnie ;] ), która będzie waszym reprezentantem, a najlepiej kilka takihc osób, które dodatkowo mają siłę perswazji.
no i kasa - ludzie zazwyczaj zapominają o takiej błahostce, a to serio jest bardzo potrzebne przy czymś takim
A identyfikatory to super sprawa - tylko by musiały być chyba po prostu drukowane na zwykłej drukarce i czymś prowizorycznym przypięte - chyba że to tanie są te koszulki na identyfikatory? (ciągle myślę o kasie ^^')
Ad 3 a nie 2 łosiu ;P

[z numeracją.. późno juz, nie wymagaj xp]

oukej XD

Offline

 

#12 2009-01-13 22:48:22

chishia

Szynko - Fan

Zarejestrowany: 2009-01-04
Posty: 10

Re: Krótkie info ~

no fak, co za głupia numeracja xp

indentyfikator kosztuje złotówkę, bo ja co jakiś czas kupuje, u mnie w szkole jest wymagany, a cholerstwo szybko się niszczy ^^'

Offline

 

#13 2009-01-13 23:01:11

emenemsbis

Szynko - Fan

Zarejestrowany: 2009-01-05
Posty: 15

Re: Krótkie info ~

tylko trzeba wziąć pod uwagę, że jeśli pojawi się nawet 40 osób, to będzie to 40 zł, chyba że każdy zapłaci za swój identyfikator?

Offline

 

#14 2009-01-13 23:04:32

chishia

Szynko - Fan

Zarejestrowany: 2009-01-04
Posty: 10

Re: Krótkie info ~

nie wiem XD ale mysle ze złotówka dla kazdego, to zaden majątek ;].
może też to być zrobione tak jak było na ubiegłorocznej bace, czyli sznureczek, i do tego przyczepiona kartka, gdzie było logo konwentu, i miejsce na napisanie imienia/nicku ;] i to potem na szyję się wieszało, i też było nienajgorzej ^^

Offline

 

#15 2009-01-13 23:23:25

emenemsbis

Szynko - Fan

Zarejestrowany: 2009-01-05
Posty: 15

Re: Krótkie info ~

no to jeśli każdy wpłaci złotówkę albo dwa (bo jeszcze wydruk tego ), to ja jestem całkowicie za Można by było zaznaczyć na identyfikatorach kto jaką szynkę lubi - np umieszczając tylko tej szynki zdjęcie - wtedy byłoby się łatwiej dogadać

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl